Про Nalco Water

Nalco Water, провідний світовий постачальник технологій з удосконалення процесів очищення та обробки води, співпрацює з клієнтами, які шукають інноваційні рішення проблем, пов’язаних з обмеженням водних та інших ресурсів. Як компанія, що входить до складу корпорації «Еколаб», ми повністю дотримуємося корпоративної стратегічної концепції — бути світовим лідером у сфері технологій та послуг, пов’язаних із водою, гігієною та енергетикою, забезпечуючи та захищаючи те, що є життєво важливим. 

Nalco Water — це інновація

Управління водними ресурсами — це пристрасть і покликання Nalco Water. Кожна операція — унікальна, тож фахівці компанії Nalco індивідуально підходять до бізнес-цілей кожного клієнта та потреб, пов’язаних із водними ресурсами, а потім досліджують шляхи підвищення ефективності його систем. 

Вдосконалення технологій управління водними ресурсами

Технологія 3D TRASAR™ революційно змінила систему управління водними ресурсами, надавши нашим клієнтам повний доступ до їхніх систем водопостачання у режимі реального часу. Поєднуючи хімічну продукцію, віддалені послуги, моніторинг та автоматизований контроль, ця технологія допомагає клієнтам підвищити ефективність, знизивши при цьому споживання води та енергії. 

Вирішення проблем, пов’язаних із водою та її обробкою

Наш досвід у галузі водокористування не має собі рівних, як і якість партнерства з клієнтами для вирішення найскладніших завдань. Ми співпрацюємо з підприємствами у широкому спектрі галузей — від комерційного будівництва, харчової й автомобільної промисловості, виробництва електроенергії, хімікатів та видобутку первинних металів до переробних галузей, таких як виробництво паперу та гірничодобувна промисловість.