Партнерство для вирішення глобальних викликів

У «Еколаб» це вдається найкраще. Майже трьом мільйонам клієнтів у більш ніж 170 країнах наші 44 000 співробітників надають комплексні рішення, аналітичні дані та персоналізовані послуги для підвищення безпеки харчових продуктів, підтримання чистоти та безпеки середовищ, оптимізації використання води та електроенергії, а також поліпшення операційної ефективності й екологічності

Ми є скрізь, де це має значення

Понад 25 000 співробітників відділу продажу та обслуговування компанії «Еколаб» (найбільший та найкраще підготовлений персонал із продажу та обслуговування в галузі) допомагають клієнтам вирішувати проблеми, пов’язані з очищенням, дезінфекцією, управлінням водними та енергетичними ресурсами — починаючи від ресторанів та готелів і закінчуючи електростанціями та виробничими підприємствами. Багато впізнаваних світових брендів покладаються на «Еколаб» для забезпечення операційної ефективності, стабільності продукції та репутації торгової марки.

Персоналізоване обслуговування

Остаточна конкурентна перевага «Еколаб» — це найкращий у галузі персонал із продажу та обслуговування. Потреби кожного клієнта є унікальними, тому наші 25 000 співробітників співпрацюють з клієнтами локально, на їх об’єктах, надаючи індивідуальні консультації та обслуговування. Наші фахівці застосовують скрупульозний процес збору даних, передові технології, переосмислюють процеси та надають рішення для вирішення унікальних економічних, соціальних та екологічних проблем наших клієнтів.

За кожним представником на місцях стоїть команда дослідників, науковців, інженерів, спеціалістів із питань нормативно-правового регулювання та інших фахівців, які старанно працюють над вирішенням проблем клієнтів, розробкою нових рішень та задоволенням потреб, що виникають.

Інноваційні рішення

«Еколаб» має довгу історію розробок та інновацій. Наша стратегія базується на знаннях хімії, цифрових технологіях та обслуговуванні, направленому на забезпечення експоненціальної цінності для клієнтів. Команда з 1200 науковців, інженерів та технічних фахівців створює найкращі у своєму класі рішення, які відповідально поставляються та розробляються з пильною увагою до впливу на людину та навколишнє середовище. Завдяки досвіду в галузі базових технологій, що включають такі сфери, як: протимікробні засоби, дозування та моніторинг, особиста гігієна та гігієна навколишнього середовища, полімери, поверхнево-активні речовини, хімія твердих тіл, управління водними ресурсами та аналіз даних, ми допомагаємо підвищити операційну ефективність, якість продукції та безпеку для наших клієнтів.

Наша мета та стратегічна концепція

Нас об’єднує мета зробити світ чистішим, безпечнішим та здоровішим, допомагаючи бізнесу досягати успіху, захищаючи людей та життєво важливі ресурси. Наша стратегічна концепція — бути світовим лідером у сфері водних, гігієнічних та протимікробних технологій і послуг, забезпечуючи та захищаючи життєво важливі ресурси: чисту воду, безпечні продукти харчування і здорове навколишнє середовище.

Успіх наших клієнтів — це наш успіх.

 

«Еколаб» є всюди, де це важливо. Тому що те, що ми робимо і як ми це робимо, має значення всюди.

Наш бренд води

Nalco Water

Підрозділ компанії Еколаб Nalco Water, пропонує інноваційні рішення для очищення води та управління водними ресурсами, вдосконалення процесів та контролю забруднюючих речовин, оптимізуючи якість продукції та експлуатаційні витрати для клієнтів, зменшуючи їхній вплив на навколишнє середовище.