Забезпечення позитивного впливу в кожній галузі

Ми працюємо за кулісами, обслуговуючи майже 3 мільйони клієнтів у всьому світі для вирішення проблем операційної діяльності, зменшення впливу на навколишнє середовище та захисту їх брендів. Клієнтам у більш ніж 170 країнах наші 48 000 співробітників надають комплексні рішення та обслуговування на місці для підвищення безпеки харчових продуктів, підтримання чистоти середовищ, оптимізації використання води та електроенергії і поліпшення операційної ефективності.

Наша мета — бути вашим найціннішим партнером

Понад 27 000 співробітників відділів продажу та обслуговування компанії «Еколаб» є найчисленнішими та найкраще підготовленими у галузі фахівцями. Щодня ми відправляємо своїх фахівців по роботі з клієнтами до підприємств усього світу, що охоплюють понад 40 галузей промисловості.

Уже на місці наші виїзні команди з обслуговування здійснюють моніторинг систем та технологій для збору даних та забезпечення правильності їх роботи, обмінюються передовим досвідом, проводять навчання, підвищують безпеку, вирішують проблеми і допомагають клієнтам усвідомити всі переваги наших технологій та програм. Кожен візит дає глибше уявлення про операційну діяльність клієнтів — основу для дієвих рекомендацій щодо поліпшення рівня задоволеності гостей та співробітників, безпеки продуктів харчування, підвищення операційної ефективності, досягнення цілей сталого розвитку, підвищення рівня безпеки та захисту репутації бренду.

Громадські заклади

Споруди та установи
Громадське харчування
Охорона здоров’я
Готельний бізнес
Роздрібна торгівля продуктами харчування

Легка промисловість

Комерційні пральні
Переробка продуктів харчування та напоїв
Біологічні науки
Виробництво
Транспортування

Важка промисловість

Хімічна обробка
Видобуток і переробка корисних копалин
Виробництво електроенергії
Первинні метали
Целюлозно-паперова промисловість
Нафтопереробні заводи, паливні присадки та продукція нафтохімії